| Bryen_Baran_1990 a întrebat:

Am un Orange rono.A vrut sa faca update iar acum porneste in boot menu. Aveti vreo idee
? Dau funda!

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos S-a Inaltat! Buna seara, probabil numai ai memorie in telefon si nu are unde sa instaleze update-urile, acum depinde ce sistem de operare aveai, cel original sau custom rom?
Oricum cand isi face update asa face de obicei, intra in boot menu si tu trebuie sa dai wipe la partitie si sa formatezi ca sa mearga bine
Oricum cred ca deja ai rezolvat problema de anul trecut pana acum
Daca inca nu ai rezolvat-o si nu te descurci, contacteaza-ma pe privat
Sper ca am putut sa te ajut
O seara binecuvantata sa ai
Marius