| Lovin_Mihai_1996 a întrebat:

Am un Orange zilo si de la un timp mi se inchide dupa 5 minute de folosire. Daca incerc sa il deschid apare sigla Orange in mijloc si sta in continuu asa. Trebuie sa il inchid si sa il deschid si sa il inchi de vreo 5-6 ori ca sa se deschida. Ce pot face ca sa nu se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

E o sansa sa fie si bateria. Nu primeste curent si are doar atat suficient sa se aprinda pana cand apare sigla.
Sau poate fi placa de baza+componente.
Pana nu incerci cu alta baterie sau nu il duci la service nu poti afla nimic concret. Bafta.