| Inj3ct0r a întrebat:

Am un s8 si nu merge touch-ul bine trebuie sa apas foarte tare dar doar intr-o parte a ecranului sa fie de la folia protectoare?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folia ai pus-o tu sau așa l-ai cumpărat? A fost nou sau SH?

| Inj3ct0r explică (pentru sierra1):

Am pus eu folia
si telefonul ii nou

| sierra1 a răspuns (pentru Inj3ct0r):

Scoate folia, are protecție la ecran Corning Gorilla Glass 5

| alexboss2020 a răspuns:

Telefonul are deja corning gorila glass 5, intr-adevar o folie de sticla iti poate proyeja mai bine telefonul dar nu este recomandat sa pui pe telefoanele Samsung(seria S si Note), deoarece este ca si cum ai pune o folie peste o folie si de aceea nu iti preia comanda, sau este posibil ca telefonul tau sa aiba un defect de fabricatie!

| Bogdan70001 a răspuns:

Daca a fost second hand ti-ai luat teapa happy Si scoate folia sa vezi daca face tot la fel pentru ca pana la urma te pisi pe ea de folie iei una cu 15 lei TU fii sigur ca nu ai un telefon defect