| Kornuletz540 a întrebat:

Am un Samsung A32 5G și aș vrea să știu niște trucuri sau niște setări pentru a-i mări viteza de încărcare a bateriei și a micșora viteza de descărcare a ei.

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Pentru a mari nu poti mari daca ai la maxim deja, si aplicatiile poate pe bagi in somn profund si nu te joci pe telefon, nu stai pe tik tok, nici pe Facebook, si atunci nu se consuma, ori cumperi un telefon mai scump si nou

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva, singura solutie este baterie externa sa il incarci nonstop.

Răspuns utilizator avertizat
| Ryze69420 a răspuns:

Iei altul.