| Alex635800 a întrebat:

Am un Samsung galaxy a 8 2018, si are Always on display cum fac sa se închidă de tot ecranul după 1 min?

2 răspunsuri:
| Atim a răspuns:

Salut! Nu am "butonat" niciodată un A8, dar îți pot spune cum e pe S9. Fiind tot Android, bănuiesc că e la fel. În setări la blocare ecran ai și setările pentru Always on display. Acolo, la mod afișare, ai 3 variante: fie sa afișeze continuu, fie doar cand atingi ecranul, fie doar într-un interval orar preferat de tine. Nu poți sa îl setezi să afișeze doar un anumit număr de minute după blocare.

| AdrienWH a răspuns:

Cel mai simplu daca vrei sa se inchida de tot inchizi si Always on Display ul, si dupa te duci la Afisare si scrie pe acolo la cat timp vrei sa se inchida ecranul (fara Always on)