| gabyzmb a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si am o problema cu el la incarcare. Atunci cand il incarc deschis ii scade luminozitatea la minim, imi apare notifcarea in bara de stare, pentru incarcare, dar nu se intampla nimic.
Iar atunci cand il incarc inchis imi apare un simbol, o triunghi cu o baterie taiata.
Ce e de facut? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Tamas_Nicol_1997 a răspuns:

Cred ca ti-e stricata mufa de incarcare..Eu propun sa-ti schimbi mufa de incarcare.(pentru ca asa i s-a intamplat si surorii mele..si nu a putut sa-l incarce pana nu si-a schimbat mufa de incarcare). Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| gabyzmb explică (pentru Tamas_Nicol_1997):

E bateria. Am pus azi alta baterie identica si merge.
Mersi oricum! happy

| Tamas_Nicol_1997 a răspuns (pentru gabyzmb):

Pentru nimic.happy