| Shzuk339 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J7 (2017) si mi-a cazut in apa, telefonul merge se aprinde, dar nu merge touchscreen-ul, unde il pot repara si cam cat mi-ar lua?

3 răspunsuri:
| Chernobyl a răspuns:

Buna.
Cauta si tu undeva unde se repara telefoane in oras la tine.Un Touchscreen Samsung Galaxy J7 (2017) ar costa in jur de 489.00 RON depinde de culoare + manopera ar costa in jur de 550 de lei.

| Shzuk339 explică (pentru Chernobyl):

Si in total ar veni 1000 ron?

| Shzuk339 explică (pentru Chernobyl):

In Craiova unde as putea sa-l duc? La ServiceGSM?

| Chernobyl a răspuns (pentru Shzuk339):

Da ar ajunge la vreo 1000.

| Chernobyl a răspuns (pentru Shzuk339):

Da.

| Cumvreu a răspuns:

Și eu tot j5 am am sărit cu el in apa Lasă-l ca o sa a-și revină el singur stinge-l și băgal in orez

| Pascan_Marius_Claudiu_1985 a răspuns (pentru Cumvreu):

Buna si eu am j5 si ieri l.am scapat in apa am fos la service era o doamna iar ea nu se ocupa cu desfacerea telefoanelor iar colegul nu era mi-a spus sa merg acasa si sa il bag in orez sa il las in orez cam 3 sau 4 zile si isi va reveni. La tine cum a fost functioneaza faza cu orezul.

| Dnl_Daniel_1992_snv2 a răspuns (pentru Pascan_Marius_Claudiu_1985):

Ati mai rezolvat ceva cu orezu?

| D._Mihăluţ_Oana-Bianca_1995 a răspuns:

Buna! Cum ai rezolvat problema?