| Lambeanu_Florin_1995 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos.Va rog frumos, imi spuneti si mie niste jocuri.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Daca iti plac liniutele incearca CSR RACING este cel mai tare joc oe care l-am incercat are o grafica superba sau daca iti place strategia incearca epic defence si de ce nu (asta care urmeaza nu e de strategie) temple run 1, 2, oz sunt mai multe variante

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Temple run, temple run2, subway surfers,

| adrian9811 a răspuns:

Incearca subway surfer, e un joc tare misto, sau jocurile cu masini, gen most wanted 2012, asphalt 7