| StefyDaniel0102 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3, atunci cand il incarc imi apare "Atentie : Baterie Deconectata " ce inseamna asta si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| aninominatus a răspuns:

Cred ca ti s-a stricat mufa! Am o intrebare atunci cand bagi incarcatorul in telefon se misca foarte tare inauntru? Daca da atunci du-o la un service eclectronice, mi s-a intamplat. Funda?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Scoate si baga bateria.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Sa mergi la service. Tu nu ai ce sa ii faci!

| luliana77 a răspuns:

Telefonul are o defectiune, ai putea sa te duci cu el la un specialist sau se poate ca mufa de la incarcator sa aiba ceva