| SNk_Andrei_1912 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si de 1 luna cand mai am 40% baterie imi apar ca niste fluctuatii pe ecran si in loc sa imi apara liniile la semnal imi apare cercul acela cu o linie si se inchide telefonul, iar dupa aceea numai merge aprins, trebuie sa il incarc ca sa mearga cu toate ca eu aveam 40%, dupa ce se blocheaza am 0% baterie.

1 răspuns:
| TwistO a răspuns:

Ai incercat sa ii dai un hard reset? https://www.youtube.com/results?search_query=hard+reset+samsung+galaxy+s3
Daca nu merge, du-l intr-un service, ca altceva nu ai ce face cu el. Si nu fi ingrijorat, reparatiile la Samsung nu sunt costisitoare.