| RaixeN a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S6 si ieri l-am actualizat de la android 5.1 la 6.0. Totul mergea super insa azi mi-a aparut ceva ce nu mai vazusem pe ecran, scria: "Comutator s-a oprit". Am incercat sa dau pe Ok dar nu mergea, am incercat sa il restartez dar iar nu merge, pe scurt, nu pot apasa pe nimic, decat pe butoanele de volum, block si home sau sa-l deblochez (merge si amprenta).
E ca si cand touchscreenul ar fi defect dar nu e asa fiindca eu ascultam muzica inainte sa apara si touchul mergea.

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Ciudat,nu am intampinat probleme de genul.
Factory reset ai incercat?

| Ro-Uk_Cuplu_1987 a răspuns:

Inchide telefonul apoi apasa volum up+home +butonul de pornire apoi selecteaza din recovery mode, factory reset folosind valumul ca navigator si butonul de pornire ca selectare