| DeeaCarmen a întrebat:

Am un Samsung Note 10 si daca e sa vorbesc mult la telefon, mi se inchide. Am inteles ca la Samsung exisa o functie sa se inchida. Se poate cumva sa se rezolve? Sau de la ce e aceasta problema?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bateria se descarca sau problema de la Samsung

| DeeaCarmen explică (pentru mgtow):

Nu am probleme cu bateria.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se inchide... adica ce? Apelul? Fiecare retea de telefoninie impune un standard cu privire la ce durata sa se inchida apelul. Telekom are 1 ora.
Nu tine de Samsung.

| GdX a răspuns:

Operatorii telecom taie apelul dupa 2 ore de convorbire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut și eu aceași problemă cu un Evolio M5. Nu vorbeam nici 10 minute căci mi se închidea brusc dar acela era pe ducă, îl aveam din 2015.
Părerea mea e că e defecțiune de la telefon, cum a fost și la al meu.

| Adrian5575 a răspuns:

Daca depasesti o ora, apelul se inchide automat. Este normal.

| nicu991 a răspuns:

Mi se pare mie ca operatorii de telefonie permit maxim 2 ore de convorbire continua.
Nici n-ai ce povesti la telefon in atata timp.

| JoKKeRClan a răspuns:

Închideți aplicațiile si sau lasa sa se descarce de tot pana se oprește și il lasi la încărcat cat este normal.8h.dacă nu e pa

| AlexandruRobert1602 a răspuns:

Am avut un caz in familie cu un telefon Samsung note 10 tot asa pe firma, dupa cateva zile au aparut defectiuni de acest gen.Cel mai bine este sa mergi la o reprezentanta Samsung si sa le spui problema ta.Ei hotarasc daca este unitatea ta defecta si se inlocuieste/repara.
O zi buna!