| GGGGGGGGGGGGGG a întrebat:

Am un tele()on Android, imi puteti spune cum sa descarc programe si jocuri pe el, va rog mult

10 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Te duci pe Google Play si gaseti ce vrei free si cu plata, daca doresti varianta full.

| Clorox a răspuns:

Play store!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci din magazin play. Initial aceasta vina preinstalata direct pe telefon. Cauta in meniul telefonului "magazin play". Te loghezi cu contul de google si descarci. Tine minte : nu tot ce gasesti in magazin play e gratis. Unele jocuri sau aplicatii sunt numai cu bani reali. Daca vrei recomandari, spume-mi din ce categorie doresti si iti recomand jocuri si aplicatii.

| GGGGGGGGGGGGGG explică (pentru anonim_4396):

Imi puteti spune cum sa descarc de pe calculator?

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Intra in magazine play
ar trebui sa il ai acolo pe ecran, si logheaza-te in cont

| RandomStudent a răspuns:

Salut! Ai in telefon aplicatia Magazin Play sau daca cauti jocuri(cu bani pe Magazin Play) ai putea descarca Mobogenie(acolo sunt gratis) pe telefon sau PC

| RandomStudent a răspuns:

Intri aici http://www.mobogenie.com/ro/ si dai pe descarcare.Iar dupa ce l-ai descarcat conectezi cablul usb la telefon si il introduci in pc(sa nu bifezi "USB mass storage").

| GGGGGGGGGGGGGG explică (pentru RandomStudent):

Pai ac asa, dar nu merge..nu se contacteaza USB-ul, si nici nu pot pe mobogenie pe acest mobil, nu stiu din ce cauza

| RandomStudent a răspuns:

Poti sa explici? Ce nu merge: sa descarci, sa il instalezi(parse error), nu se deschide fara detalii nu te pot ajuta

| GGGGGGGGGGGGGG explică (pentru RandomStudent):

Mobilil se numeste :NOKIA PHONE, cand contactez USB-ul nu apare nimic, nici macar poze nu pot pune, mai demult incercasem pe mobogenie cand puteam si nu puteam sa descarc jocuri...nu se contacteazaaaa USB-ul