| onitza1796 a întrebat:

Am un telefom Nokia 7100s-2si este codat pe Italia.l-am dus la gsm mi l-a facut si primeste doar cosmote-ul acum si vodafone..cum pot sa il fac sa primeasca si Orange?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot la un service poti rezolva. De ce nu ti l-au facut liber in toate retelele de la inceput?

| onitza1796 explică (pentru anonim_4396):

De fapt mi-au spus ca nu il pot face..si am incercat dupa si mergeau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru onitza1796):

Se pare ca este vorba de... incasari. Incearca la altul, sau insista la ei.