| Năstase_Alexandru_Mihai_1995 a întrebat:

Am un telefon Allview Simply S5 si nu stiu pe ce am apasat de imi apare sus, unde ar trebui sa-mi arate semnalul etc, "Iesire din modul de siguranta". Stie cineva cum se iese? big grin

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Modul de siguranta este de folosit de obicei in avion pentru ca telefonul sa nu deregleze aparatele de bord ale avionului. Ca sa iesi din modul de siguranta intri la setari si ori la,, wireless si retele " ai o optiune numita mod de siguranta pe care trebuie sa o debifezi, ori intri la modurile telefonului (mod: general, silentios, de sigurantasau avion.). Sper ca am fost de folos happy