| catalingabriel1230 a întrebat:

Am un telefon cam vechi Zte racer 2 cum pot s-o fac pe mama sa imi cumpere unul mai recent aparut?

Răspuns Câştigător
| bboy98 a răspuns:

Eu am convinso pe bunicamea sa imi ia unul nou laughing dar faza e ca peste 4 zile era yiua mea... Parerea mea sa te dai foarte bine pe langa mama ta si sa fi mai nervos pe telefon adica, nu mai merge asa bine, se stinge etc... Si eu am ZTE Racer2, al tau nu e praf? adica nu merge greu?

| catalingabriel1230 explică (pentru bboy98):

Nu merge deloc greu il am de aprox 6 luni si ca nou da m-am plictisit de el

1 răspuns: