| sergiutaker a întrebat:

Cum pot sa o fac pe mama sa imi cumpere un telefon? Ca doar are bani.

Răspuns Câştigător
| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Pai nu stiu fi responsabil, fa curat, fa treburile casnice asa va trebui sa iti cumpere nu? roaga-te de ea dar nu o bate la cap. Incearca sa le faci pe plac chiar si atunci cand nu iti convine.Isi vor da seama ca esti exact cum vor ei sa fii si te vor rasplatii la un moment dat. pls funda am mare nevoie de ea

5 răspunsuri:
| candygirl a răspuns:

Daca ai deja un telefon si vrei altul, strica-l pe cel vechi (dar ea sa nu stie ca l-ai stricat intentionat). daca nu ai telefon si vrei unul, cand iesi pe afara si stai mult, fa-o sa nu poata da de tinehee hee. si atunci o sa iti cumpere telefon doar ca sa te sune sa vii acasa laughing. succes!

| Cristian121 a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine pe mama ta! Asa ca tu stii cum sa o imbunezi! De ex: Ce o face fericita pe mama ta? nici nu stiu cati ani ai da ma rog. Citeste si tu niste carti, fi mai cuminte, fa ex +.Eu unul asa o imbunez pe mama... Daca te-a ajutat acest raspuns sper ca merit fundita!

| Rowanna09 a răspuns:

Zi ca pleci de acasa daca nu iti ialaughing) sperio putin, cand iesi pe afara nu-i raspunde la tel si ajungi tarziu acasa iar cand te intreaba unde ai fost ca tea sunat ii zici ca nu ti-a mers telu daca nu vrea sati cumpere altulbig grin

| maria_1778 a răspuns:

Pai...nu stiu acum cati ani ai dar poti sa faci curat sau macar sa ii faci masaj.

| astamikteiubestemah a răspuns:

Fa ce zice ei spune-le ca ei note bune fate ca inveti