| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon care are android 4.2 jelly bean, mi-a aparut actualizare aplicatii(google chrome, musicplay), cand am dat descarcare l-am oprit, se intampla ceva, se poate strica? sau de cand am dat actualizare sistem parca merge greu jocurile.

4 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Nu le mai actualiza nu merita iti ocupa memoria din telefon. Poti sa le opresti telefonul o sa ramana perfect sanatos.

| Anehilus a răspuns:

Nu se strică dacă il oprești în timpul descărcării. Jocurile îți merg greu din cauza că:
1. Sunt jocuri care au nevoie de mult spațiu.
Sau
2. Ai telefonul încărcat cu tot felul de fișiere. (Ți-aș recomanda clean master pentru varianta asta)
Dacă ai rezolvat problema spune-mi. Fundă?

| Nimeni10 a răspuns (pentru Anehilus):

Daca ii iau un card microsd de 16 gb, oare mai merg greu?

| Anehilus a răspuns:

S-ar putea să îți meargă la fel de greu. Dacă ai multe poze, poți cumpăra cardul și să muți pozele pe el ( ia-ți aplicația Astro )