| Gabryel_Crysty_1996 a întrebat:

Am un telefon Samsung star 2 si nu imi merge cartela prepay in el doar abonamentul inainte imi cerea sa aleg intre cartela postpay sau prepay cand schimbam cartela acum cand o bag in telefon imi arata ca nu am cartela in el ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Dai o revenire la setarile din fabrica si daca tot nu functioneaza necesita resoftare. Posibil sa fie cartela sim arsa pe contactoareale ei si sa necesite schimbarea ei.