| Gabi001 a întrebat:

Am un xperia miro si de 2 zile l-am dus sa imi schimbe ecranu iar acum merge prost taciu atunci cand este in caldura,, afara amerge perfect.Am fost la ei lua testat la +34 de grade si nu facea nici o figura dar la mine de abia daca merge cand ajunge telefonul la 30de grade.Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Hiperyon a răspuns:

Salut: sfatul meste urmatorul''ai fost defata cand lau tastat? vezi ca poate folia pe escran si trebuie scoasa sau du-te la un magazin de specialitae tot cu asigurare (daca ai) si platesti minim 50 de lei sa zicem asta este sfatul meu acuma fa cum crezi mai uitate si la alte raspunsuri eu ti-am spus ce as face eu. Sper sati fi fost de ajutor

| Gabi001 explică (pentru Hiperyon):

Mam dus la ei si mil schimba iar ecranu cu altu nou fara dau nici un ban ca m-a dat o data!