| Hi5there1iamAle8 a întrebat:

Am vrut sa setez o nouă sonerie pentru telefonul nou si am apăsat din greșeală pe 'fisierele mele' si apoi pe 'INTOTDEAUNA'. Fiind nou, nu am niciun fișier pe el și nu știu cum să dau înapoi ca să pot accesa din nou soneriile telefonului. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in meniul telefonului la setari, in zona settari o saa vezi setari sunet apel, si bifezi ce melodie vrei din cele care sunt deja memorate in telefon, la fisierele mele tot in setari ajungi si debifezi optiunea intotdeauna, o sa i ti apara niciodata si o bifezi pe aceea. Ce telefon ai?

| Hi5there1iamAle8 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am rezolvat. Am intrat în detaliile aplicației 'fisierele mele' si am dat la valori prestabilite. Oricum, mulțumesc!

| AnonimTpu14 a răspuns:

Salutare, Hi5there1iamAle8!
Poți accesa soneriile telefonului prin: fişiere, audio, tonuri sonerie.
O fundă m-ar ajuta!

| Hi5there1iamAle8 explică (pentru AnonimTpu14):

Nu știu exact cum să îți dau o funda, sunt mai începătoare așa, dacă îmi spui și cum, cu mare plăcere