| Chs_Răzvan_1991 a întrebat:

An un Samsung Galaxy S3 si am 700mb RAM folositi. Ce ii ocupa? Ce se intampla daca raman cu toti ocupati?

Răspuns Câştigător
| Eduard_Erimia_1999 a răspuns:

Nu iti mai ruleaza bine telefonul trebuie sa ai dai resetare totala la telefon e ca un fel de memorie!

2 răspunsuri:
| s3v3n7 a răspuns:

Probabil trebuie sa il boot'ezi.
Cu siguranta are sistemul de fabrica, va trebui sa ii instalezi ice cream sandwich sau o versiune mai mica.
Bafta

| Chs_Răzvan_1991 explică (pentru s3v3n7):

Nu are Ice Cream sandwich, are Jelly Bean(4.1.1). L-am lasat inchis cateva ore si nu mai sunt ocupati decat vreo 350. Multumesc oricum.