| Vlad_Călinescu_1994 a întrebat:

Are ceva dacă incarc un iPhone 6 plus cu un încărcător de iPad?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu are nimic.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Nu nu are nimic, nu iti face grijihappy

| CristianTheBest a răspuns:

Daca au acelasi amperaj nu are nimic. Amperajul se poate vedea pe eticheta incarcatorului, la Output: x, xx A. Daca de exemplu iphone-le are incarcator original de 2A si iPad are incarcator de 3A nu merge sau daca are de 1A nu o sa te tina prea mult.

| Vlad_Călinescu_1994 explică:

Pai încărcătorul de la iPhone are 1Amperaj si încărcătorul are 2.1 Amperaj

| Pana_Maria_2000 a răspuns:

Nu are nimic doar ca trebuie sa se potriveasca :*

| anayram a răspuns:

Nu are nimic

| HITMANnnnnnn a răspuns:

Sall, daca nu apare încărcător ne imperecheat sau ceva de genu n-are nimica, dar ai grija ca încărcătorul sa transmită aceiasi putere.