| adiboss02 a întrebat:

Aș dori o părere de la utilizatorii Samsung Galaxy A5 despre acest telefon versiunea de 2017. Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| BMicha3l a răspuns:

Este bun acest telefon. Eu unul intre J si A aleg A.

| Viorel47gk a răspuns:

Telefonul este foarte bun, are un design dragut si specicatiile acestui telefon se competeaza perfect, facand din acesta un telefon senzational, eu nu am avut probleme cu supraincalzirea din cauza abuzului acestuia, nu am avut parte de lag in jocuri sau alte activitati specifice, iar bateria este destul de buna trecand cu bine peste o zi de fofosire normala.

| adiboss02 explică (pentru Viorel47gk):

Mai bun ca si uns6 sau s7?