| xInfinityDream a întrebat:

Aş vrea să îmi iau un telefon Samsung Galaxy A6 2018. Vreau şi eu părere despre el. Mulțumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am avut A7 2017 si sincer n-as recomanda. PE langa ca mi s-a spart displayu foarte repede intervin o gramada de probleme gen piesele sa-l repari sunt mult mai scumpe decat la alte telefoane fiind modele mai "rare", gasesti foarte greu huse, accesorii, folie, etc.

| gelu1970 a răspuns:

Trist.
Nu ai cerințe mai bune?
Doar la A6 ajungi?

| OnePiece a răspuns:

Mai bine iei Redmi 5, e la juma' de pret... e si mai performant. Sau si mai bine Redmi 5 Plus care se poate bate cu A8 si costa 800 de lei.

| iwefgOficiall a răspuns:

E un telefon obisnuit nu vei putea sa te joci jocuri calumea pe el mai bine cumpara Huawei p10 lite sau mate 10 lite

Răspuns utilizator avertizat
| serban57 a răspuns:

E cam scump pentru ce ofera. In plus, Android-ul de la Samsung este foarte încărcat de tot felul de chestii inutile care il îngreunează enorm. Si mai e si problema actualizărilor.