| SkJoel a întrebat:

As dori sa stiu cum sa imi fac telu HTC titan x310e ca mi-am pierdut parola. crying dau funa :p

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Nu conteaza care e ( up/down ) dar m-am uitat pe net si am vazut ca e de fapt windows phone si incearca asa inchidel, aprindel si apasa repede combinatia urmatoare buton on/off + start ( butonul din mijloc jos )+ volum ( oricare vrei up/down ) si dupa aia ( daca ) iti intra intr-un menu ii dai ceva cu wipe to fabrications setting sau ceva de genu ( ATENTIA asta iti va sterge tot din telefon )

2 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Din cate stiu eu e cu android si are un buton on/off pe lateral happy
1. inchide telu
2. tine apasat butonu on/off + o volum + butonul menu si o sati intre intr-un menu acolo ii dai wipe to fabrication nu stiu ce sau asa ceva asemanator bafta

| SkJoel explică (pentru Nume2):

Pai la volum e down sau up? si care buton de menu pentru ca mai am ink unu de camera foto... plzzz ajutami dau funda...