| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi achizitonez un telefon Samsung la mana a doua credeti ca un Samsung a12 sau a22 merita la mana a doua sunt modele din 2020 ele si eu cred ca merita ca au 4gb ram si nu sunt obosite asa rau)) am un telefon xiaomi din 2021 are 4 ani de cand e el are 6gb si merge orice aplicatie pe el mai are cateodata fractiuni de secunda cand se blocheaza dar nu mereu adica putin la mult timp si singurul lucru care e mai asa e bateria care inca tine si ea 5-6 ore as mai vrea un Samsung sa imi iau nu am bani de unul nou si o sa mai primesc si un iphone 6s care inca primeste update-uri

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Mai bine îți iei un S22 la mâna a doua.

| anonim_4396 explică (pentru sammie):

))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa imi achizitonez un telefon Samsung la mana a doua credeti ca un Samsung a12 sau a22 merita la mana a doua sunt modele din 2020 ele si eu cred ca merita ca au 4gb ram si nu sunt obosite asa rau)) am un telefon xiaomi din 2021 are 4 ani de cand e el are 6gb si merge orice aplicatie pe el mai are cateodata fractiuni de secunda cand se blocheaza dar nu mereu adica putin la mult timp si singurul lucru care e mai asa e bateria care inca tine si ea 5-6 ore as mai vrea un Samsung sa imi iau nu am bani de unul nou si o sa mai primesc si un iphone 6s care inca
da