| Adella21 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon Allwiew X2 Soul Pro, Allwiew X2 sau Lenovo Vibe X2...am renuntat la Huawei. Care este mai bun dintre cele trei? Imi plac mult toate trei, dar nu ma pot decide...
As vrea niste comentarii pro si contra referitoare la cele 3 telefoane.
Funda.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul Pro deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

DEZAVANTAJUL major este faptul că aceste modele NU au slot pentru SDcard de memorie externă, iar memoria internă este foarte mică :(

Toate cele bune!