| JstGeorge a întrebat:

Hey. Ma poate ajuta un specialist in telefoane? Am gasit trei telefoane si nu ma prea pricep la unele caracteristici. Lenovo Vibe K4 Note, Huawei Ascend G& sau YU Yureka Note, care ar fi mai bun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege YU Yureka Note deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

| JstGeorge explică (pentru bursuc001):

Http://www.gsmarena.com/......mpare.php3 dar după ce am observat și eu, ai dreptate. abia aștept să apară :)

| bursuc001 a răspuns (pentru JstGeorge):

Mda, şi faţă de Huawei Ascend G7 tot YU Yureka Note este mai performant d.p.d.v. tehnic big grin

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sau Meizu Metal

| JstGeorge explică:

Huawei Ascend G7, scuzati laughing

| Monika12 a răspuns:

Http://gsmversus.com/huawei-ascend-g7/lenovo-vibe-k4-note/ Vezi si tu singur deja care este situatia in aceste doua cazuri...
http://gadgets.ndtv.com/lenovo-vibe-k4-note-3200-vs-yu-yureka-2224 aici de asemenea se vad diferentele ...Asa ca tot ce am vrut sa-ti zic e ca Lenovo Vibe K4 Note ar fi mai bun.