| ttyes a întrebat:

As vrea sa-mi iau dupa ce imi vand 2 telefoane, unul cu touch screen si android de 5-7 milioane. Vreau sa-mi faceti propuneri de telefoane de aceste sume si la cel mai bun telefon dau funda.M-am gandit la un s1 mini e bun sau sa ma gandesc la altul?

Răspuns Câştigător
| Elli9Sweet a răspuns:

Pai eu am Samsung galaxy mini 2 si ii 6 miliaoane si unpic. merge super si ii cu android. are camera buna merg multe jocuri pe el. deci eu sunt mutumita de el. ceva mai bun gasesti doar pe la 10 miliane sau mai mult. ca sa se incadreze in ce ai zis tu ii Samsung galaxy mini 2. sper ca te-a ajutat.

3 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua asa ceva: http://www.mediadot.ro/......aha-negru/

Bafta!