| Farcas_Adrian_Aurelian_1989 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot face rate pentru un tel. Am doar 3luni si si jumatate vechime la noul loc de munca?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de regulile proprii ale firmei unde vrei sa faci rate, asa ca uita-te pe site-ul oficial al acesteia. Unele cer cel putin 3 luni, altele pot cere 6 luni.

| alin131 a răspuns:

Ia-ti unul cash la 100 de ron si stai fara rate. O sa fi mult mai multumit fara credite...

| Maria_Lisa_2001 a răspuns:

Se poate face, deja cand ai 3 luni de lucru poti face linistit