| Denis2005123 a întrebat:

Astăzi am primit mesaj de la Vodafone in legătură cu o factura din 6 aprilie încoace. Însă este mult mai scumpă decât celelalte. Daca factura din luna martie era între 70-80 lei asta care a venit este de 97 lei.insa nu înțeleg un lucru.am descarcat pdf ul facturii și îmi apare: -Total factura curent(74.28 lei)
-Total rate terminal(24 lei).
Ce înseamnă rate terminal? M-am informat și am găsit abonament la telefon/tableta. Însă pe celelalte facturi nu îmi apărea aceste "rate terminal". Ce o putea fi? De ce e atât de scumpă factura

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca e mai bine sa mergi direct sa-i intrebi?
Zic si eu asa din experienta mea.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti merge direct la sediul lor pentru a clarifica.