| Culturism69 a întrebat:

Aveam in plan sa imi cumpar Samsung Galaxy S3 dar am auzit diferite pareri ca nu ar fi rezisten la cazaturi si eu scap telefoanele cam des.
Cu ce alt telefon as putea inlocuii S3-ul? Tot la fel de mare ecranul, performantele, si chiar si pretul.

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Tot ce presupune touch sunt sensibile, așa că nu o să găsesti prea ușor

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Eu detin S3, deocamdata mi-a scapat pe parchet si nu a patit nimic. Cel mai rezistent smartphone actual care nu este facut special pentru asta este S2-ul. La performantelec S3-ului nu gasesti nimic rezistent. Iti cumperi o husa, folie pe ecran si au scapat de probleme

| GabyG a răspuns (pentru GabyG):

Ai scapat*

| Culturism69 explică (pentru GabyG):

Ai dreptate, mi s-a mai recomandat Husa, mersii frumos!