| Danykmz a întrebat:

Ba oameni buni, efectiv mi-am cumpărat un telefon și îl folosesc de aproximativ 2 luni și deja bateria se descarcă super repede. Aveam bateria 100 și am intrat la setări, la întreținerea dispozitivului și îmi arăta efectiv cum că bateria 100% imi tine decât 10 ore. Ce tâmpenie e asta? Am dat și 2000 lei pe jaful ăsta de telefon (Samsung Galaxy a54 5G 128gb)

11 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

De-asta iphone-urile sunt cele mai bune laughing

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Alea pe care dai 6000 lei si tine bateria tot 10h? hahahaha

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Iphone = statut social.
Pe langa performanta foarte buna si printre cele mai bune camere de pe piata in special pe social media, unde pozele nu sunt procesate si calitatea imaginii e maxima, iphone-ul inseamna si status social.
Pe iphone nu ai buguri, nu se blocheaza, nu iti da crash, e un telefon pentru oamenii cu bani.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Lool.

Eu am un oppo de 800 lei si nu a dat niciun crash de 2 ani.
Si ma tine bateria si 2 zile.
Si am si suficienti bani nu ma plang.

Asa ca sah mat la iphone tau.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Pai tu nu ai standarde, folosesti telefonul doar pentru vorbit si tiktok laughing
Iphone-ul este o camera profesionala de fotografiat, daca esti activ pe social media si postezi, pozele sunt la alt nivel, una e sa pozezi cu o semi camera profesionala, alta e sa pozezi cu cartoful laughing

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Tocmai ca am standarde, de aia nu ma expun de pe social media... hahahaha

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Cand banii nu mai sunt o problema, alegi cea mai buna optiune.
La 800 de lei ala nu se poate numi telefon laughing Mai ales ca e android :-&
Bine, daca esti la buget, inghiti in sec ca merge si ala laughing laughing

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Sau dau banii pe chestii care chiar imi sunt utile

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Daca 6000 de lei pentru tine or sa insemne cat inseamna acum 60 de lei, atunci nu te doare buzunarul, ca il iei doar odatawinking

| Danykmz explică (pentru SkandallKamataru):

Postez pe Instagram și chiar des...da nu s obligat să mă fotografiez

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Danykmz):

Tocmai de-aia ai 3 like-uri la poze, ca postezi rahat-uri.