| MalinaAndreea a întrebat:

Big problem! De vreo sapt. si ceva ma tot suna un tip intruna cu nr.privat...(un pusti mic, prost, care are chef de glume)si imi lasa si mesaje vocale etc etc.Cine stie cum il pot bloca..sau nu stiu sa fac ceva ca sa nu mai ma poata suna.

3 răspunsuri:
| Idontknow69 a răspuns:

Pune pe cineva sa-l injure sau fa-o chiar tu (adica nu cu prostii mari, ci cu prostii ¨mici¨ cum ar fi analfabet, imbecil, handicapat etc si dupa ce-l injuri inchide-i telefonul in nas) daca nici asa nu merge atunci....nu stiu, dar gasesc ceva daca-i urgent.

| Pacques a răspuns:

Incearca sa cauti optiunea Filtrare apeluri, nu stiu ce model de telefon ai, desi aceasta optiune o au majoritatea telefoanelor, aceasta optiune se afla in Settings > Call si de aici in colo depinde de modelul telefonului.

Nu ar fi o idee buna sa injuri caci nu este frumos si civilizat. Pastreaza-ti cumpatul si incearca varianta oferita de mine.

Numai bine.

| zoomumba a răspuns:

Poti sa il pui pe respins nu stiu cum s-o faci ca asta depinde de telefon dar poti ruga pe cineva sa o faca.