| Jessy362jessy a întrebat:

Bună!
Acum o săptămână mi-am cumpărat o pereche de căşti(recunosc nu sunt originale)dintr-un magazin aseară am vrut să ascult muzica şi nu se auzea nimic m-am uitat să văd daca este firul rupt dar degeaba firul este întreg...ce trebuie să fac?
S-au mai pot face ceva?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca ti-au dat certificat de garantie te duci la magazinul acela si le spui ca nu merg dar mai incearca-le o data inainte sa pleci. laughing Si sa-ti iei si multa rabdare cu tine, o sa te tina ceva.