| Seby288 a întrebat:

Buna acum o saptamana mi-am pus o folie de sticla 3d pe telefon, in momentul in care mi-a pus folia nu am sesizat faptul ca erau 2 dungi pe margini (folia este de la mobiup). Am avut folii de sticla la 30 de lei care se intindeau prost pe marginile curbate asa ca am spus ca una mai scumpa va rezolva aceasta problema insa acum praful a intrat sub folie (doar pe margini).
Pot sa ma duc inapoi la mobiup sa imi repuna folia sau ceva sa ma ajute?
Daca nu atunci nu va recomand sa va luati folii de la mobiup.

1 răspuns:
| andy62 a răspuns:

Du-te la un mare service de telefonie mobila.Acolo te vor ajuta.