| LeGoLaS25 a întrebat:

Mi-am luat folie de sticla la telefon(A5 2017), dar problema e ca folia nu acopera tot ecranu pe margini este cam 1-2 mm.Este si alta folie care sa acopere tot ecranul?

3 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Foliile sunt de doua feluri: fullscreen sau...nu. Mergi intr-un magazin si cere folie care sa acopere tot ecranul. Recomand noile folii 3D pentru telefoane: protejeaza foarte bine si tin mult. Eu am una de 6 luni si arata ca in prima zi si costa in jur de 30-35 lei.

| Daria7238Dragutza a răspuns:

Trebuie mers la un magazin de telefoane gen:Orange si gasesti big grin

| LeGoLaS25 explică (pentru Daria7238Dragutza):

Pai de la Orange mi-am cumparat-o.