| Barbiiiedoll a întrebat:

Buna all!
Cine are Iphone 4 replica?
Este bun de ceva, merita cumparat laughing?
fundita

8 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Mai.

Sa sti ca dezavantajul in cazul unei replici este acela ca daca se strica ceva poti foarte bine sa il arunci pentru ca nimeni nu se baga sa il repare.

Te sfatuiesc totusi sa faci un efort si sa il iei nou. sau macar resigilat (asa il gasesti chiar mai ieftin).

Mai intai de toate poti sa arunci o privire aici: http://bit.ly/1ejypUk pestea parerile celor care l-au cumparat deja.

In plus vad ca il gasesti acum si la un pret promotional.

Si nu te astepta ca o replica sa tina foarte mult.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Nu-ti lua replica. Nu te tine nici 2 saptamani.E munca de mantuiala chinezeasca...

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Buna! Un prieten de-al fratelui meu are Iphone 4 replica si dupa cate am vazut era destul de bun doar ca trebuia sa apesi mai tare pe el laughing) Dar oricum in rest era buna. Sper ca te-am ajutat.Pa pa! happy

| Barbiiiedoll explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

De cat avea camera?
pozele ieseau bine cat de cat?

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Pai ieseau bine, dar iti dau un sfat ...Sa nu iei de-alea ieftine (adica sa fie cam peste 300-400 lei pentru ca unele ieftine se strica repede ) happy

| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Nu este bun de nimic. Ecran mic, procesor(oare) slabe, am auzit de la cunostinte ca sunt ultra ieftine, dar nu merita. Mai bine dai mai mult pe ceva ce merita.

| PamPam123 a răspuns:

Mai bine il iei la mana a doua, decat replica. Trebuie sa ai noroc sa gasesti o replica bunicica.

| Ly_Iu_1995 a răspuns:

Buna
nu stiu cum sa iti spun...e asa si asa