| Xalion a întrebat:

Am făcut o resetare completa a telefonului iar când am vrut sa descarc Instagram, îmi spunea că nu este compatibil cu device-ul. I-am dat upgrade la cea mai noua versiune dar tot așa arată. Păreri?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Ce versiune de Android ai? Si modelul telefonului m-ar interesa
Problema asta apare din 2 motice
1. Versiunea Android-ului este prea veche (dar din cate stiu eu minimul este Android 4.4 si ma indoiesc ca poti avea o versiune atat de veche)
2. Instagram a considerat ca telefonul este foarte slab si aplicatia nu poate functiona corespunzator pe telefonul tau

IN ORICE CAZ TREBUIE SA-TI SCHIMBI TELEFONUL, pnetru ca daca nici INstagram-ul nu merge insemna ca este un telefon foarte vechi si nu mai face fata la aproape nimic

Dar daca nu vrei sa-l schimbi (desi eu ti-as sugera sa-l schimbi) poti incerca Instagram-ul de aici: https://apkpure.com/......906542-APK (este o versiune mai veche de Instagram, daca nu merge de pe acest link cauta o versiune si mai veche)

FUNDA?

| Xalion explică (pentru Bogdan70001):

Nu mai este nicio problema. S-a instalat până la urma, iar telefonul e model 2018 deci, nu e prea vechi
Îți dau funda oricum, ai fost cel care a lămurit cel mai bine.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti?