| anonim_4396 a întrebat:

"dispozitivul dvs nu este compatibil cu aceasta versiune", imi apare atunci cand incerc sa descarc aplicatia Instagram. Am dat restart telefonului, iar acum nu o mai pot descarca. Ce este de facut? Vreo sugestie sa o pot descarca? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| seularts a răspuns:

Mergi la setari si vezi ce versiune ai!?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti trebuie un telefon mai nou, compatibil.

| Arthiom a răspuns:

Versiunea de Instagram pe care vrei sa o instalezi nu e compatibila cu versiunea de sistemului de operare pe care il are telefonul tau in momentul de fata.

Ori dai update de software la telefon daca exista update pentru el, ori schimbi telefonul cu o versiune mai noua de Android.

| AlexDarius3 a răspuns:

Pai daca zice ca nu este compatabil cu aceasta versiune inseamna ca e foarte slab si iti trebuie unul nou sau ai o versiune de software foarte veche, poti incerca sa ii faci update la software.

| seularts a răspuns:

Sistemul tau de operare este depasit. Ori ii faci un upgrade ori iei un telefon care are un sistem la zi. Eu i-as face upgrade daca permite telefonul!

| anonim_4396 explică (pentru seularts):

Imi permite sa fac upgrade doar ca imi spune ca a fost actualizata la cea mai actuala versiune

| anonim_4396 explică (pentru seularts):

6.0.1 este versiunea

| seularts a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat. Ar trebui sa mearga cu versiunea asta! Incearca un factory reset!

| anonim_4396 explică (pentru seularts):

Stiu, versiunea e actuala. Tocmai ca reset factory dadusemsi inainte de a da aveam Instagram. Dar am rezolvat am reusit sa instalez pana la urma. O fi fost o eroare de-a lor. Multumesc mult pentru ajutor

| seularts a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi la setari si vezi ce versiune ai!?

| venivarainanoastratara a răspuns:

Încearcă o altă versiune!