| Claudya54 a întrebat:

Am incarcat cartela cu 5 euro am activat optiunea My Way cu 2 euro si mi-au mai ramas 3 euro si in cateva zile mi-a disparut creditul! De ce oare? Asta se intampla in fiecare luna!

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Cartela merge pentru o durata de timp. Apoi banii raman salvati si sa iti mearga trebuie sa mai bagi 2 euro cel putin.

| EneCristian a răspuns:

Pai telefonul tau este in continua legatura cu reteaua si poate daca ai intrat pe net a luat creditul nu din optiune( mie mi-au disparut 6 euro de vreo 3 ori cand mi sau activat singure datele mobile).

| bmcriss a răspuns:

Folosesti localizare prin gps sau date internet pe cartela? Este posibil ca de aici.
Daca de optiunea my way de la telekom este vorba, recomand cu 4.95 sa activezi extra S si ai nelimitat