| Maria_Santa_1991 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, am un Samsung A5 din 2017 rezistent la apa.Astazi mi-a cazut in piscina si s-a inchis automat.I-am scos tot ce se putea scoate, l-am sters dar nu se mai deschide.
Cum pot proceda sa functioneze din nou?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Un service iti poate spune daca mai poate fi recuperat sau nu.
Cat timp l-ai lasat la uscat si in ce conditii?

| gelu1970 a răspuns:

Din ceea ce ai scris sunt slabe șanse ca intr-un service sa il resusciteze. Poți sa incerci.
Ideea e ca poți sa te gândești la faptul că trebuie să cumperi alt telefon. Si pe viitor nu il mai arunca in piscină. Chiar credeți tâmpeniile cu rezistența la apa si praf?