| DariaM17 a întrebat:

Hey, TPU, as vrea sa imi cumpar un telefon nou pentru ca cel vechi s-a stricat si as vrea daca puteti sa-mi recomandati ceva.De exemplu as vrea sa-mi iau un Samsung Galaxy Core Prime si daca ati avut acest telefon imi puteti spune cum a functionat, daca a mers bine pe aplicatii etc. Deci cam ce parere ati avut despre el. ESTE URGENT! dau funda

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

E bunicel dar nu se poate compara sub nici o formă cu un Samsung Galaxy S5
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_prime-6716.php

| DariaM17 explică (pentru Anonimuserr):

Multumesc!

| Anonimuserr a răspuns (pentru DariaM17):

Cu plăcere!
Numai bine!