| Anita_Paraian_1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Cine are iPhone ar trebui sa știe! Încerc și ma chinui sa șterg niște aplicații dar nu mai pot deoarece nu mi mai apare x ul acela in stânga sus...nu mi apare nimic! Va rog ajutați ma!

3 răspunsuri:
| Adrian1555 a răspuns:

Ai primit un rapsuns tampit rau mai devreme, nu are treaba cu resetatul
De cand cu ios11 acum tii apasat putin cand vezi ca se blureaza imaginea tragi de aplicatie intr o parte ( gan in jos ) si va aparea si x-ul
Bafta

| Anita_Paraian_1996 explică (pentru Adrian1555):

I am dat reset din fabrica ..am
iPhone 5 ..nu am
iOS 11laughing)) mersi oricum

| Scriminti_Ionica_1977 a răspuns:

Buna,trebuie tinut apasat pe aplicatia care vrei sa o stergi pana apar la toate x ul deca nu merge reheteazal tinand apasat pe home si cel de pornit succes