| Bianca_Raluca_1995 a întrebat:

am nevoie si eu de o parere...e bun telefonul E-Boda Rainbow V45 3G Dual SIM Black?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Da, este bun. E-boda e o companie care încearcă să arate că merită a fi luată în seamă. E momentul perfect să cumperi de la ei.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E convenabil...la pretul lui nu ai sa gasesti telefon mai bun.
Are camera destul de buna, ecran mare, pret avantajos, procesor bun, aplicatii destul de faine...

In concluzie da, e bun. Nu ai sa gasesti telefon la pretu asta mai bun ca acesta.

| fellipe a răspuns:

De fapt e inutil in special la jocuri si internet.iese fara motiv si din jocuri si din internet plus ca viteza 3g e jalnica, am un Samsung galaxy fit care il folosesc pentru ca are o viteza de mii de ori mai mare decat chinezaria aste de e-boda