| Almássy a întrebat:

Buna am o intrebarehappy eu am telefon Orange nivo si am luat un virus de pe internet, am descarcat clener master si un antivirus avast sau ceva si acum nu mai am acel virus dar cand scanez imi zice ba ca sunt riscuri in aplicatiile care erau deja in telefon ba ca ca opresc usb-u.si cred ca imi consuma si bateria treburile astea. ce sa fac? sa le dezinstalez? si daca le dezinstalez unde le gasesc in file manager daca iau inca un virus? va rog sa imi raspundeti la intrebari...
a da si am si jocul "my tom" care imi da si el mesaje cand nu intru pe el (in legatura cu treburile din joc) si la fel si talking angela.imi consuma si ele bateria? cum pot sa fac sa nu mai primesc mesaje din astea cand nu folosesc aplicatia?

3 răspunsuri:
| Almássy explică:

Clean master * scuzatimi greselile...sunt cam'' pe fuga''

| DiannaDia a răspuns:

Ar fi de preferință să-i dai reset.

Intră la setări și apoi la notificări. Dezactivează Tom&Angela pentru că îți consumă din baterie.

Răspuns utilizator avertizat