| teodora0109 a întrebat:

Am o intrebare, pot intra pe Android Market chiar daca nu am internet pe telefon.( Nu vreau sa fac cost suplimentar enorm)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti intra daca nu deschizi 3G sau wi-fi.Depinde de ce telefon ai.

| teodora0109 explică (pentru darrio2007):

Samsung Galaxy mini 2

| darrio2007 a răspuns:

De acord cu JaJe.Eu am Samsung Galaxy.Primul tip.

| JaJe a răspuns:

Pentru a intra pe Android Market, este nevoie de o conexiune la internet, iar daca nu doresti sa faci cost suplimentar, atunci iti recomand sa folosesti WiFi-ul atunci cand folosesti Android Market caci este singura sursa de internet in care nu faci cost suplimentar indiferent de trafic generat.

| teodora0109 explică:

Samsung galaxy mini 2