| n1445 a întrebat:

Am o problema. Azi dimineata mi-am gasit telefonul stins. Era descarcat. L'am pus la incarcat, iar dupa ceva timp mi-am dat seama ca nu pot primi mesaje. Mi-a spus un prieten ca mi-a trimis 20 de mesaje laughing, si la toate i-a dat eroare. Insa apoi mi-a spus ca la nimeni nu poate trimite nu numai mie. Eu am sunat la 333 sa vad cate mesaje mai am si de atunci tot astept raspuns, dar nu am mai primit. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Ochiverzui a răspuns:

S-ar putea sa fie de vina cartela.O colega de-a mea a avut cam aceiasi problema si a trebuit sasi schimbe cartela. Pune cartela in alt telefon si daca nici la acela nu merge inseamna ca problema este cartela

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Cartela e problema.