| GeorgeMih0 a întrebat:

Bună, am o problemă cu cartela. Numai prinde semnal deloc. L-am închis și deschis de multe ori și tot nu prind semnal. Vreo idee ce are? Mulțumesc frumos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoti cartela si o bagi din nou.Asa am rezolvat de curand telefonul meu.

| WalterWhite a răspuns:

Activeaza modul avion si opreste-l dupa sau cauta retelele disponibile(networks)

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Problema nu este de la cartela. Problema este de la telefon. Ca sa fi sigura, incearca cartela cu alt telefon.